Forum Forex +Dodaj wątek

Re: podwojne dno?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-07-22 o godz. 17:24 ~zen napisał(a):
> Oj dziwne, ale od kiedy tu jestem to ty zawsze bax zarabiasz.

Widocznie przynosisz szczęście kobieto :-))