Forum Forex +Dodaj wątek

Re: podwojne dno?

Zgłoś do moderatora
Czytaj ze zrozumieniem, powoli, bez stresu.. Nie krytykuj tylko czytaj i przemyśl..Emocje na bok
Hitem będzie dolar, ale poczekajmy jeszcze trochę, dajmy mu odpowiednio spaść