dlaczego albo z jakiego powodu wyceniasz tak słabo zielonego wobec złotego ?
trudno mi uwierzyć w to, że spadnie poniżej 3,90
moim zdaniem 3,90 to byłoby już zdecydowanie najniżej i wówczas zostałby odwrócony kierunek
raczej widzę już teraz tęsknotę graczy za poziomem wyższym aniżeli 3,97