Forum Forex +Dodaj wątek

Re: podwojne dno?

Zgłoś do moderatora
No nie jest po nosie, ale spokojnie. NOK to wariat, a odbicie na ropie raczej pewne
Zakup w realu więc wszystko kwestia czasu ;)

Pzdr