Ponawiam pytania do chlopa z mazur, niewiem czy trafilem w sedno czy jakis inny powod?? a moze chlop z mazur znow zachorowal i poszedl sobie z forum i zaraz zaczna sie wzloty na 20gr, a moze i wyzej:))) a jesli nie to prosze Cie chlopie wypoiwedz sie, jak tak to cały dzien siedzisz na forum i naganiasz na spadki,a teraz nawet nei potrzfisz odpowiedziec???