A to nie Zbycho pisze tu co chwila, że swoich akcji nie odda...??
A to nie Zbycho opowiada cały czas o Wielkim UP...??
Poczytaj sobie wątek stworzony z myślą o Tobie:
https://www.bankier.pl/forum/temat_proponuje-mala-zabawe,10615969.html
Powiedz, co myślisz, czytając te wszystkie brednie, które tu wypisujesz od paru miesięcy?
Jak się z tym czujesz?