Kolejny zakład...?? Mam ich już tu trochę.
Tylko... hm... na ch..j mi kwiaty...?? A nie możesz wysłać czegoś ciekawszego? :))))
Polecam wątek:
https://www.bankier.pl/forum/temat_ide-o-zaklad-z-kazdym,10629190.html
Proponuję, abyś swój post o tym zakładzie tam wkleił, aby był łatwy do znalezienia w przyszłosci. I proponuję też butelkę alkoholu, gdyż z kwiatów nie ma żadnego pożytku.