Poza tym, jest jeszcze jedna kwestia, ksiegowanie strat w tym roku, chyba do 23 grudnia, mozna zaksiegowac strate, i wiekszosc to robi , nawet tych co kupowali po 85 gr. Jesli w tym roku nie zaksieguja strat ,to Oni wiedza ,ze Pronox w przyszlym roku bedzie bardzo wysoko śmigał, i juz nie beda mogli na pronoksie zaksiegowac strat tylko same zyski, wiec jedyna taka okazja zrobic je teraz. Chyba nikt nie sadzi ,ze spolka ktora podpisala uklad z wierzycielami i za jakis czas wyjdzie na prosta i zostanie oddlużona to bedzie kurs jej nizszy niz wartosc emisyjna czyli te 10gr??? moim zdaniem kurs wystrzeli naprawde mocno i to nawet tak jak pisal niegdys ony BALTAZAR GĄBKA czyli na 85gr:)))