Akcjonariat tej spółki jest wyjątkowo debilny. a własnego rozumu nie macie, tylko słuchacie jakigoś forumowego chłopka. Kupicie pronka po 0,05 spekulacyjnie, a jak jesteście już zapakowani, to współczuję. Ale z drugiej strony wiecie czym jest ryzyko gry na bankrucie więc pretensje miejcie wyłączne do siebie.