zgadzam sie z przedmowca , kazdy podejmuje decyzje sam , a ty japa przestan juz biadolic jestes na stracie trudno jak 90% tu obecnych , ale nie upadlaj sie do tego stopnia ze wypisujesz takie posty ze gdybys mugl to bys pale zrobil swojemu goru wiadomo o kogo chodzi , przeciez chlop ci zadnej analizy nie przedstawi bo sie na tym zupelnie niezna i tez jest zapakowany po same uszy na wyzszych poziomach , to zwykly naganiacz robi to bo ma nadzieje ze mocno usredni i jeszcze jedno ktos napisal ze chlop na ostatniej podbitce zarobil 400tys bez jaj ludzie przeciez to jest leszcz tak jak my obraca pewnie 50tys bo taka jest srednia inwestorow indywidualnych w polsce , zaden grubas w czasie recesji nie nie gra na bankrutach bo taki co ma przykladowo 1mln nie bedzie ryzykowal utraty 600-700tys co innego leszcz pojedzie na pare tysiakow , dlatego wniosek jest jeden poki co nie ma wsrud nas zadnego grubasa , a co bedzie dalej zobaczymy mysle ze wyskok kilkudziesiecio procentowy bedzie niedlugo , ale na jakim poziomie nie potrafie powiedziec , nie bede tu prorokowal tak jak chlop i pamietajcie kazdy decyzje podejmuje sam i nie sugerujcie sie tutaj zadnymi wpisami czy w jedna czy w druga strone czas pokaze kto mial racje