Witaj, arek wiesz co, moja srednia jest 11 gr, wiec nie mowmy tutaj o jakiejs stracie ,wielkiej:))) grosz????sorry, ale nie oddam papierka ponizej 20gr, przy poprzedniej podbitce zarobilem ponad 50%,majac srednia ok.20gr, sprzedawalem powyzej 31 gr. Natomiast teraz jak pisalem mam srednia ok 11gr i niewiem jak wy,ale ja jestem pewien ,ze tutaj nikt nie zobaczy 5 gr:)))) to jest chyba wasze marzenie,zeby tak nisko zeszlo:))) powiem tak, po niedzieli zaczna sie naprawde mocne wzrosty, i Panowie ja nie biadole, a tylko stwierdzam fakty jesli chodzi o chłopa z mazur:) ja wiem ,ze on tez sie obkupil na maxa, a ostatnie wypowiedzi ,ze ktos łyknął 1300000 akcji po 11 gr , to zapewne byl chłop z mazur:))) bierze po niezmiernie niskich cenach i ciagle biadoli , bo mu mało. A jak napelni worki akcjami to bedzie jechał w gore:))) a skoro od 16 grudnia mial Chłop z Mazur jechac za granice, to wiadomo, ze zniknie z forum i zacznie sie jazda ostra w gore, jak to bylo z jego zapowiedzia ,ze jest chory i musi zniknąc chwilowo z forum:)))historia zatoczyła koło:))) czyli od poniedziałku jazda w góre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!