Oczywiscie chłop z mazur nic nie pisze,jak zawsze aktywny na forum. Moim zdaniem Chłop z mazur to przysłowiowy GRUBAS, ma kilka milionów zl i nagania,nagania,az cena bedzie dla niego atrakcyjna, pozniej kupuje i zbiera z rynku ile sie da, a jak rozkreci wzrosty to juz leszczyna sie zlatuje i podnosi kurs swoja sila, weglug przyslowia, w kupie sila:))) i tak to moim zdaniem postepuje Nasz guru Chłopz mazur:)))pzd