Po pierwsze widac ,ze chłop z mazur ucichł, czemu on nie napisze tego?? moim zdaniem jest Gościem z Klasa i skoro kiedys napisał,ze nigdy nie klamie jesli chodzi o infa, i zanim cos napisze to kilka razy sprawdzi , zeby nie pisac klamstw. Wiec sadze ,ze rowniez tak samo odbywa sie jesli chodzi o jego osobe, czyli nie klamie jesli chodzi o akcje , czy kupuje teraz, czy kupowal albo bedzie kupowal i podniesie kurs do 20 gr ,zeby zarobic ze 100%. A moim zdaniem nie pisze , bo skoro nie chce klamac , to lepiej nic nei pisac niz klamac kogos. wiec moge po tym sadzis ,ze juz w przyszlym tygodniu bedzie niesamowita jazda pod CHOINKA:)))) tak na GWIAZDKE:)))