A wypierasz sie tego ,ze kupowales przed ostatnim wystrzalem w gore pronka??? i naganiales jak teraz na spadki a ,jak kurs chodzil po 36-38 gr to nagle sie pojawiles ,zeby sie pochwalic ile to zarobiles na pronox??? ze 4 z przodu i 5 zer??? no sory ,ale ja tez mam pamiec dobra, chyba ,ze wtedy pisales bzdury i wszystkich oszukiwales,a skoro by tak mialo byc to nikt nie ma powodu ,zeby ci teraz wierzyc w cokolwiek:))) a zwlaszcza te zbzdury z 5-7 groszami, kpina jakas:)))heh, a piszac to , nie mam zamiaru ani Ciebie , ani nikogo obrażac ani zachecac ani do kupna ani do sprzedania:))) robta co chceta, ja tam jestem zapakowany i spokojnie czekam na wystrzal:)))