Swego czasu zapytalam Cie wprost: "co bys mi radzil zrobic z akcjami kupionymi po 0,33, gdy kurs byl 0,18? Odpowiedziales mi bardzo merytorycznie i pomogles mi uratowac kase! Dzieki za to... :-))). Czytam Twoje posty i.... ucze sie. Szkoda , ze niedlugo znikasz z forum... Zycze Ci , abys jak najszybciej wrocil do zdrowia... Nie zalamuj sie wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam i zycze Ci cieplych, serdecznych Swiat i pelnego tylko radosci nowego 2012 roku.