Dnia 2013-03-26 o godz. 13:58 ~aldek napisał(a):
> spoko , to jakiś dzieciak , mało wie o zyciu , ja już w
> róznych opłach nieraz byłem to wiem , teraz nie narzekam ,
> zarobi sie te 100 do 200 dolarów dziennie
CZŁOWIEKU TY JESTEŚ DYZIO MARZYCIEL:))))))))))))
JAK MOŻNA WAS NAZWAĆ JAK NIE PAJACAMI ŻYJĄCYMI MARZENIAMI.
MARZENIA FAJNA RZECZ ALE TRZEBA SCHDZIĆ NA ZIEMIĘ I ŻYĆ A NIE BUJAĆ W OBŁOKACH.
giełda to rozrywka dla
> mnie
TRACENIE PIENIĘDZY TO DLA CIEBIE ROZRYWKA?
W SUMIE ROZRYWAJ SIĘ:)))
, ale tez myśle ,że takie oczernianie to nie jest
> bałachy powód do tego żeby sie dobrac do takiej gnidy ,
DOBIERAĆ SIĘ DO GNID?
TO UWAŻAJ BO WPŁYNIE NA CIEBIE ZE STO POZWÓW .
> zwłaszcza że spółka jest w przełomowym momencie i poprostu
> po tym jak pozałatwiaja wszystkie sprawy , powinni sie
> dobrać do takich delikwentów
TAKICH JAK TY?
a ja to zlewam nieuka i tyle
ZAWSZE TAK MÓWISZ JAK PATRZYSZ W LUSTRO?
jeszcze sie okazuje ze homo jakis
Z TYM PAPA TO SIĘ ODKRYŁEŚ:)))))))
JESTEM TOLERANCYJNY WIĘC NIC DO TWOICH PREFERENCJI NIE MAM.
TYLKO DZIECI NIE ADOPTUJCIE!!!