Dnia 2013-03-26 o godz. 13:50 ~nwa napisał(a):
> aldek
daj spokoj sobie z tym półmózgiem. tylko go
> podrecasz.
wczoraj sie zaszył bo sie przestraszył, ale
> dzis mysli, że jest bezkarny.
jestem w dobrym kontakcie ze
> spolką wiec dam znać co i jak.
BĘDZIESZ W JESZCZE LEPSZYM Z PROKURATOREM.
I PAMIĘTAJ ,ŻEBY SIĘ PODZIELIĆ CO I JAK.