aldek
daj spokoj sobie z tym półmózgiem. tylko go podrecasz.
wczoraj sie zaszył bo sie przestraszył, ale dzis mysli, że jest bezkarny.
jestem w dobrym kontakcie ze spolką wiec dam znać co i jak.
wszyscy mu pluja w gębe a on ciagle twierdzi, że deszcz pada.