Dnia 2013-03-26 o godz. 13:09 ~aldek napisał(a):
> wiesz co boss
na twoim miejscu to przestałbym sie juz
> głupio wypowiadac
bo twoje jawne wprowadzanie w błąd
> mogło spowodować to że wiele osób podjęlo taka a nie inną
> decyzje , jeśli w związku z tym zostali narażeni na straty
> materialne ( nie tak jak ty moralne ) to klika takich
> cywilnych pozwów faktycznie moze wpłynąc
HAHAHA JAKI TY JESTEŚ GŁUPI!!!!
STRATY MASZ BO NIE ZNASZ SIĘ NA INWESTOWANIU I PRZESIADUJESZ NA FORACH I SŁUCHASZ POKRZYKIWANIA INNYCH.:))))
, a z kliku to juz
> cos ciekawego może wyniknąc . Oprócz oczywiscie tego że
> sama firma może sie do ciebie dobrac za oczernianie
PISZE SIĘ SPÓŁKA . PORAZ DRUGI SIĘ OŚMIESZASZ:)))
SPÓŁKA MA W DUPIE WYPOCINY NA JARMARCZNYM FORUM.
PAJACU JAK BYM BYŁ REDAKTOREM JAKIEGOŚ PORTALU INFORMACYJNEGO LUB OSOBĄ PEŁNIĄCĄ JAKĄŚ FUNKCJĘ W KONKURENCYJNEJ FIRMIE I WYDAŁ OFICJALNE INFO ,ŻE SPÓŁKA ROBI WAŁEK TO WTEDY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ REAKCJI ZE STRONY SPÓŁKI ALE NIE BĘDZIE ROZTRZĄSAĆ ŚMIECIOWE POKRZYKIWANIA LESZCZY NIEUMIEJĄCYCH GRAĆ NA GIEŁDZIE ,KTÓRZY ZA SWOJE BŁĘDNE DECYZJE OBWINIAJĄ WPISY NA FORACH:)))))))
tak
> że nie byłbym na twoim miejscu taki zuchowaty , ja juz mam
> podstawy np do takiego pozwu , tak ujadałeś tu że
> sprzedałem sporo akcji i teraz jestem kilka tysiecy w plecy
DOWÓD NA TO ,ŻE MOŻNA NAZWAĆ CIĘ ULICĄ ,KTÓRA SAMA NIE POTRAFI INTERPRETOWAĆ TEGO CO SIĘ DZIEJE NA RYNKU I SZUKA "INSTUKCJI" NA FORUM .
...BANKIERA:))))))
>
i co zrekompensujesz mi to ???????
TAK , KOPEM W DUPE!!!:))))