dajcie spokój juz chłopakowi , to jakis młody niedoswiadczony chłopaczyna
widac ze sie nie orietuje bo chce pozwy składac do prokuratury:):):):) co jest przezabawne
ale fakt boss przez ciebie sprzedałem znaczny pakiet wiec , nie wiem co z tym teraz zrobic , jestem w plecy z tego tytułu i jak przyjdzie umowa i kurs poleci o wiele wyzej to naprawde trzeba by sie zastanowic co z tym zrobic