"SPÓŁKA OLEWA PAJACÓW Z JARMARCZNEGO FORUM. "
jak rozumiem nawet nie wiesz, że pisząc to co napisałeś tyczy sie Ciebie?
i fakt, pajaców ma gdzies, ale swojego dobrego imienia na pewno nie.
mam wrażenie, że Ty nawet szkoły podstawowj nie skończyłes i nie mowie tu o braków jeslli chodzi o język polski...