Zadam ci jedno podstawowe pytanie. Kogo oskarzasz w postepowaniu cywilnym ?:) Bo chyba nie osobe nwa ?:) Musisz podac osobe z imienia i nazwiska. Administrator sam takiej informacji ci nie poda. Natomiast policja ze wzgledu na niska szkodliwosc czynu nawet sie tym nie zajmie. Nie wspomne, ze budowa forum bankiera ma przestarzale systemy i ciezko tu cokolwiek wyciagnac ;) Tak mam do czynienia z prawem na codzien ;) Poza tym na twoim miejscu to bym sie zajal lepiej tym oszolomem as-em. Bo te jego "epitety" w twoja strone nie sa zabawne, a wrecz podpadaja pod paragraf... Ale to twoje zycie i twoje wybory zrobisz co bedziesz chcial ;)