Dnia 2013-03-26 o godz. 12:45 ~nwa napisał(a):
> a nie za 3 tygodnie?
ty na prawde jestes głupi jak but i
> dalej brniesz i sie ośmieszasz.
współczuje, na prawde.
ZOBACZYĆ NIEDŁUGO WYRAZ TWOJEJ TWARZY - BEZCENNE.
PAMIĘTAJ ,ŻEBY POCHWALIĆ SIĘ NA FORUM.
LEŻYSZ CHŁOPIE.