Dnia 2013-03-26 o godz. 12:03 ~nwa napisał(a):
> czekam.
mam nadzieje,że znasz adres bo na adres IP listy
> polecone nie dojdą.
mam nadzieje,ze mama lub Twój opiekun
> Ci o tym powie.
nie martw sie, jak spolka wystąpi na droge
> sądową to zapłacisz tylko kilkadziesiąt tysiecy, ale
> siedziec nie pojdziesz.
SPÓŁKA OLEWA PAJACÓW Z JARMARCZNEGO FORUM.
TWOJE PROBLEMY JUŻ SIĘ ZACZYNAJĄ.
PROKURATURA WYSTĄPI DO ADMINA FORUM O UDOSTĘPNIENIE CAŁEGO IP .
WYCIĄGNIĘCIE DANY OD OPERATORA I TYLKO CZEKAĆ NA POLECONY.
NIE PLANUJ WYCIECZEK NA LATO BO TWOJE PLANY ZMIENIĄ SIĘ RADYKALNIE.