ale ty jesteś głupiutki , wystarczy zgadac sie w dwie osoby , zeby potwierdziły ze zasugerowały sie twoimi postami i jestes udupiony , a chetni chyba sie znajdą
ale fakt masz racje sama spółka ma o wiele wieksza siłe przebicia , ma swój dział prawny i sztab prawników którzy już wiedza jak sie dobrac do takiego delikwenta
a podstawy są
tak że znikniesz z tego forum podobnie jak zniknął Marco z forum parkietu i ślad po nim zaginął
domyślcie sie co z nim sie stąło skoro wcześniej miał tyle czasu żeby cały dzień siedzieć i psioczyć na spółke a teraz nagle zniknał , nie ma chłopa
wiecie co , ja tez pisze do spółki ze powodowany tutaj postami niejakiego bossa , który oczernia spółke na kazdym kroku sprzedałem akcje które pozniej posżły 20 procent w góre
papa boss