Ja pisałem o Gigantach, Bee to już przeszłość. Może jeszcze Steam coś dołoży plus ewentualnie wyjaśni się temat Epic - to będą mieli kasę na funkcjonowanie i tyle. Nie uważam tego projektu też za taki niewypał, natomiast od początku krytykowałem nadzieje z nim związane i wycena jaka pod niego była grana.