Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: -78,17%
Tylko zobacz czego to dowodzi. Bee miało być grą dla dzieci, Giganci z tego co sugerowała spółka dla starszych chcących się wyszaleć. Przemoc będzie czy nie będzie? Jak będzie - odpadają dzieci, jak nie będzie - starsi mogą narzekać. Kto tak naprawdę jest grupą docelową? Dzieci? Raczej średnio, choć proste rozwalanie i sikanie do jeziora powoduje ze chcą trochę pograć, ale Bee pokazało ze kasa jest gdzie indziej ta gra ma nie powtarzać tego błędu. Starsi chcący prostej rozgrywki na odstresowanie? Tutaj w większości panują symulatory np. od naszego PlayWay. Nie widzę tu takiego potencjału, może chwilowa moda na streamowanie takiej rozgrywki by podbiła sprzedaż. Gracze którzy chcą rozgrywki z krwi i kości? Ta gra z założeń i mechanik jakie wstępnie przyjęli jest bardzo trudna do wykonania aby zaangażować w taki sposób. Ciężko zapewnić odpowiednią różnorodność i angażująca historię na kilka godzin przy takiej mechanice.
Gra jakby miała po trochu zachęcać każdą z tych grup, tylko ostatecznie dla każdej z nich czegoś może brakować. Oczywiście nie wiemy jak obecnie wygląda rozwój i co planują więc też nie chce skreślać jej całkowicie. Niedługo powinni odkryć trochę kart.
EA - tutaj rozumiem podejście spółki, jednak jednoczesne widzę ze gracze już mają dosyć bycia testerami za pełną cenę. Jak gra nie chwyci odrazu to potem jest tylko dogorywanie z kosztami spółki. Najnowszy przykład Drift21 od ECC.
Kickstarter - to może być dobry ruch, kasy raczej dużo nie zbiorą ale tanim kosztem mogą zapiewnić wstępny marketing.
  • Szok Autor: ~Szok
  • Re: Szok Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Szok Autor: ~wers
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~Hmm
  • Re: Szok Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Szok Autor: ~Hmm
  • Re: Szok Autor: komar_13
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~wers
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~wers
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~Dpo
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~Dpo
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~wers
  • Re: Szok Autor: ~Dpo
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~Dpo
  • Re: Szok Autor: ~Lolek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.