Kiedyś dokładnie pisałem dlaczego uważam ze giganci będą niewypałem. Było to chyba w dyskusji ze Świadomym.
Bazowałem na starych informacjach o grze, teraz spółka zapewnia ze zebrała uwagi i ostro się wziął za tytuł - zobaczymy, moje zdanie się nie zmieniło ale możesz mieć racje i gra będzie hitem.