Ja się z tobą zgadzam. Moim zdaniem na pewno zawalili sposób sprzedaży produktu. I raczej na pewno marketing i profilowanie klienta. Oni chcieli to kierować też oprócz dzieci do pszczelarzy. Czy ja wiem, czy to dobry pomysł? Może powinni kierować do dziewczyn, dziewczynek (teraz TSG pracuje nad taką grą). Nie wiem. Albo wiecej jakiś walk pomiędzy ulami, szerszeniami itd. Może coopa niech zrobią i będzie ul na ul. Cieżko namówić chłopca który ogląda Star Wars, żeby zapylał kwiatki :). Moviegames miało dobry pomysł. Dobrze dobrali grupę. Super dobrze termin puszczenia gry. I wyszło rewelacyjnie. 500 tys zł gra. Ale ciągle liczę na to, że to poprawią. Tylko kasa....