Nie wiem dlaczego część uważa, że giganci to kiepska gra... moim zdaniem pójdzie dużo lepiej niż bee z dwóch powodów: 1. Gra ma szersze spektrum użytkowników, nie jest tak niszowa, jak bee, ale zarazem daje inna perspektywę niż zwykle nawalanka 2. Gra będzie wydawana bez udziału zewnętrznego podmiotu. Prezes sam przyznał na czacie, że nie są zadowoleni z marketingu i jednocześnie nie mają na niego żadnego wpływu. Jedyne do czego mogę się przyczepić to szkoda, że będzie tylko na PC w tym roku, gra jest dużo lepsza na konsole. Uważam, że będzie i dobry marketing i hype na tą grę będzie dużo większy niż na bee. Czy prezes coś kombinuje czy nie, będzie chciał pokazać, że potrafią zrobić i reklamę i grę. Powtarzam raz jeszcze IPO ovid, debiut metamorphosis, raport 2Q2020, premiera bee na steam, premiera GU na steam, a może w między czasie te gierki z Brazylii więc będzie się działo po drodze do Arii