Ja jeśli można napiszę tak. Nie wiem czy gra będzie dobra, czy słaba, ale wiem co się działo na targach w zeszłym roku. Przy stoisku z Giants dzieciaki grały w olbrzymów, a w Bee średnio. Cieżko namówić nawet 4 latka, żeby zagrał sobie w pszczołę, a w olbrzymów tak. No zobaczymy. Jest pod co grać. Tylko chłopaki muszą pozwolić na w miarę uczciwą grę bo inaczej to dupa blada.