To nie mi należą się przeprosiny, nie bój nic, ja nie z tych wrażliwych. Uważam, że mamy tu ciekawą społeczność inwestorów i szkoda byłoby to zmarnować przez głupie jazdy - Wers, Izdek, Santa, Komar, Czosnek - bardziej z vvd, Ruchaś i wiele innych przepraszam, ale nie wymienię wszystkich. Chyba nikogo nie obrazę, jeśli podkreślę, że najlepiej się komunikuje z Wersem, ale cenie zawsze konstruktywną wymianę poglądów