Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,17 zł , zmiana od tamtej pory: -78,06%
Dnia 2020-05-19 o godz. 12:49 ~Reznor napisał(a):
> Ale co mają poprawiać skoro nie mają wpływu na marketing, wygląda na to,że współpraca na bee się zakończy. Myślę, że zawalił tu najbardziej Big Ben i ten, który miał początkowo być lokomotywą sukcesu bee stał się jej największym hamulcowym - brak dobrego marketingu, brak elastyczności w zakresie cen na różne platformy i tyle. Błąd był na początku wybory wydawcy - dostali kasę z kamieni milowych, mieli zapewnienie o wpływach i to ich skusiło myśleli, że wydymali freda, a to...

Nie wiem, ale jeśli gra ma funkcjonować to coś muszą zrobić. Chyba, że zrobią tak jak MG. To co zrobili w zeszłym roku nie wypaliło i ok. Zapominamy. A nowy etap zaczynamy od Drug Simulator. Może Giants będą tym dla nich tym etapem, a może Ovid? Możliwości jeszcze w dalszym ciągu mają sporo. Oby nie przegapili. Z ostatnim zdaniem się chyba można się zgodzić. Wydawało się im, ze to oni są panami sytuacji.
  • Szok Autor: ~Szok
  • Re: Szok Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Szok Autor: ~wers
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~adam43
  • Re: Szok Autor: ~Hmm
  • Re: Szok Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Szok Autor: ~Hmm
  • Re: Szok Autor: komar_13
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~wers
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~wers
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~Dpo
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~Dpo
  • Re: Szok Autor: ~Reznor
  • Re: Szok Autor: ~wers
  • Re: Szok Autor: ~Dpo
  • Re: Szok Autor: ~izdek
  • Re: Szok Autor: ~Dpo
  • Re: Szok Autor: ~Lolek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.