Dnia 2020-05-19 o godz. 12:49 ~Reznor napisał(a):
> Ale co mają poprawiać skoro nie mają wpływu na marketing, wygląda na to,że współpraca na bee się zakończy. Myślę, że zawalił tu najbardziej Big Ben i ten, który miał początkowo być lokomotywą sukcesu bee stał się jej największym hamulcowym - brak dobrego marketingu, brak elastyczności w zakresie cen na różne platformy i tyle. Błąd był na początku wybory wydawcy - dostali kasę z kamieni milowych, mieli zapewnienie o wpływach i to ich skusiło myśleli, że wydymali freda, a to...
Nie wiem, ale jeśli gra ma funkcjonować to coś muszą zrobić. Chyba, że zrobią tak jak MG. To co zrobili w zeszłym roku nie wypaliło i ok. Zapominamy. A nowy etap zaczynamy od Drug Simulator. Może Giants będą tym dla nich tym etapem, a może Ovid? Możliwości jeszcze w dalszym ciągu mają sporo. Oby nie przegapili. Z ostatnim zdaniem się chyba można się zgodzić. Wydawało się im, ze to oni są panami sytuacji.