Jedno to rozwój firmy a drugie to podejście do akcjonariuszy.
W pierwszy przypadku mamy narazie jedną poprawną grę (z jak się okazuje słabą sprzedażą), ciekawy jestem jak sobie poradzą z gigantami i ile z tego wyciągną - moim zdaniem niewiele, ale Aria może już być tytułem który "chyci" do tego jednak możliwe ze dużo słabych kwartałów.
W drugim przypadku niestety po dobrym początku (przedostatni raport finansowy muszę pochwalić bo był merytoryczny) tak teraz wydaje mi się ze akcjonariusze według spółki są do golenia a nie partnerami, jak spółce się uda to może na tym zyskają. Jakość ostatnich komunikatów, ich czas publikacji myślę ze nie jest przypadkowa. Wydawnictwo i komunikaty już tu oceniałem i zostałem skrytykowany. Brak przejrzystości w sprzedaży gdzie wcześniej potrafili podać wolumen, pomijając już sytuacje z Epic. Tu się zarobi ale teraz widać że trzeba podchodzić z dystansem do zapewnień spółki.