Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Rejestr akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Trole spamują, więc postanowiłem przypomnieć wątek, w którym sami możemy coś dla siebie zrobić. Post z 2020-12-07 01:44 i późniejsze w tym wątku.
Tak jak napisał Zdzich, sąd nas ignoruje, ale jak dostaną więcej sygnałów, to może poczują presję i zrobią coś więcej, żeby mieć podkładkę.
W zasadzie właściwy jest wydział XII, ale jak się pisze do XIII, to oni to przekazują do XII i odpisują, że przekazali, więc mamy tak jakby potwierdzenie odbioru, bo sam XII jakoś się nie spieszy z odpisywaniem. Im więcej osób coś napisze, tym lepiej. Niech to nie będzie w oczach sądu jakaś marginalna sprawa dotycząca garstki akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.