Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Rejestr akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
A słyszałeś, żeby prezes robił coś w kierunku stworzenia rejestru akcjonariuszy?
Bo według mnie nic w tej sprawie nie robi i za chwilę nasze akcje w formie papierowej, których i tak nie mamy stracą ważność, bo od marca jedynym prawnym potwierdzeniem bycia akcjonariuszem będzie wpis w elektronicznym rejestrze.
Zaksięgowałeś stratę ze swoich akcji, o ile w ogóle jesteś akcjonariuszem?
Bez potwierdzenia tego dokumentem akcji, a w przyszłości wpisem w elektronicznym rejestrze, nie możesz dokonać sprzedaży akcji, żeby zaksięgować stratę finansową. Tu już nawet nie chodzi o to, czy będzie WZA, czy nie. Księgując stratę finansową ratuję 20% kapitału. To lepsze niż nic. Za jakiś czas ktoś przejmie Mediatela, rozwalą Hawe do reszty i nie będziesz miał się do kogo zwrócić o wydanie akcji. Zostaniemy w jakimś prawnym niebycie tak jak kiedyś akcjonariusze CEDC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.