Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Rejestr akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Prawdę mówiąc, to nie rozumiem o co Ci chodzi.
Stratę możesz zaksięgować poprzez sprzedaż akcji, które musisz najpierw odzyskać od prezesa. Ma to sens jeśli uznasz, że nie ma szans na odzyskanie pieniędzy, które tu zainwestowałeś. Księgując stratę masz możliwość uratowania 20% kapitału. Możesz oczywiście czekać z założonymi rękami na to, aż zjawi się ktoś, kto będzie chciał od Ciebie odkupić te akcje, ale tak czy inaczej warto mieć te akcje przy sobie, a nie u prezesa, bo obecnie nie możesz nimi rozporządzać.

Nie wiem co masz na myśli pisząc o pominięciu jako właściciel akcji. Przez kogo pominięty? Gdzie pominięty?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.