Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Rejestr akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-17 o godz. 03:01 ~xxx napisał(a):
> Przykładowa treść maila, w której trzeba uzupełnić nazwę spółki i numer KRS:
>
> Zwracam się z prośbą o udzielenie informacji, czy w związku z licznymi naruszeniami przepisów KSH przez zarząd spółki (nazwa spółki) w Warszawie KRS (numer KRS) zostały poczynione przez Sąd Rejestrowy jakieś działania dyscyplinujące? Jeśli tak, to jakie?
> Naruszenia przepisów o jakich piszę, to m.in. brak publikowania sprawozdań finansowych (ostatnie opublikowane sprawozdanie dotyczy III kwartału 2015), brak zwoływania WZA (ostatnie WZA odbyło się w sierpniu 2015), nieprowadzenie księgi akcyjnej, brak strony internetowej wymaganej po zmianach w KSH z dnia 30 sierpnia 2019 r, brak wezwań akcjonariuszy akcji imiennych do złożenia dokumentów akcji w związku z wdrożeniem elektronicznego rejestru akcjonariuszy. Ponadto po zniesieniu dematerializacji akcji w październiku 2018 roku, mimo licznych próśb, do dnia dzisiejszego akcjonariuszom nie zostały wydane dokumenty akcji.
> Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dziękujemy za pomysł.
Składajmy pisma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.