Piszac o slabym akcjonariacie uswiadamiam tylko wiecznie narzekających i płaczących , ze to miedzy innymi zasluga ich samych. Co do przejecia Befado to nie jestem pewien czy jest to dobre posunięcie . Byc moze warto kupic fabryke w celu przeniesienia produkcji z Lublina , ale tylko i wylacznie w dobrej cenie ( co do tego mam wątpliwosci ). Tak wiec byc moze lepiej poczekac na inne lepsze okazje