Zgadzam sie z toba Lutek w wielu punktach dotyczacych polityki informacyjnej zarzadu . Ale odnosnie skupu akcji wlasnych i ceny po ktorej ma to nastapic - to nie zarzad a akcjonariusze na ostatnim NWZA je ustalili , a wladze spolki to tylko wykonuja . Nie kto inny , tylko kcjonariusze ( ci mali i ci duzi ) wplywaja na kurs akcji i on jest ich zasluga , a akcjonariat na bucie jest taki a nie inny . Mali sa niestabilni i latwo panikuja , a duzi nie robia doslownie nic i kiszą sie ze swoimi pakietami . Stąd marazm i powolne opadanie na dno .