ja też posiadałem akcje od 2008 i nadal je posiadam, z chęcią bym je wywalił ale gdybym chciał to zrobić to zwaliłbym kurs o kilkadziesiąt % chociaż wcale nie mam ich dużo. niestety jest tu mnóstwo osób co mają po kilkaset akcji i tylko licytują się w dół o 1 grosz żeby tylko wywalić jako pierwszy...