"Od pewnego czasu obserwuje zachowanie kursu (...) i komus chyba zalezy na powolnym obnizaniu kursu" Też to obserwuje, wczoraj wystarczyło kilkaset akcji i kurs spadł ponad 5%, dzisiaj spodziewam się podobnego manewru i takim systemem to za miesiąc dobijemy do 1.9zł za akcje. Ciekawe czy wtedy aktywują buy-back czy też dalej będą czekać aż do 0,9zł.