kazik- a ty ciągle o tym akcjonariacie.Kupuj chłopie i wytycz drogę na północ- JA NIE MAM KASY BO WYDYMAŁ MNIE RUDY NA KGHMie. Udupił najlepszą spółkę na tej całej giełdzie na której opierała się cała GPW + do tego sytuacja na świecie i powolny nieunikniony rozpad unii europejskiej(jak zaczną dodrukowywać euro pieniądze to nie starczy im papieru) :-p