No właśnie kto będzie im sprzedawał po 1.3zł?
Myślę że liczą jednak na przejęcie BEFADO Sp. z o.o.., dlatego będą czekać ze skupem do ostatniej chwili. Nie bardzo wiem tylko po co to przejęcie?
Sama spółka byłaby bardziej pożądana przez pozostałych uczestników w przetargu czyli ARCOBALENO Sp. z o.o i Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO - robią podobny asortyment do BEFADO więc dla niech takie przejęcie ma sens (przejmują technologie, kontakty i w dalszej perspektywie zawsze mogą zlikwidować niepotrzebnego konkurenta z rynku).