Kozaczek , pleciesz bzdury . Spolka funkcjonuje normalnie i rozwija sie . Nie obwiniaj zarzadu za zachowania inwestorow . ktorzy rzeczywiscie sraja w pampersy przy malym wzroscie i sprzedaja - a ze jest mala plynnosc , to cena niestety spada . Dodatkowo - płaczki twojego pokroju zniechecaja swoim biadoleniem innych do zainteresowania sie spolka .