Nie wiem czy zapoznales sie z uchwalami dot skupu akcji wlasnych i tym jak kto glosowal ?Podejrzewam ze nie . Aviva wogole nie wziela udzialu w NWZA , a ING glosoal przeciw skupowi . Za glosowli Szostak , Szymula i Flak . Jezeli chodzi o zarzad to posiadaja po kilka lub kilkanascie tys akcji i ich glos jest zaden . Nie wiem tez co wiesz o slupach ( jezeli piszesz ) i nie wiem jak definiujesz to pojecie - kto mialby nim byc i na jakich zasadach ? Projekt skupu akcji wyszedl od szostaka i zostal na NWZA poparty i przeglosowany . Wydaje mi sie ze zarzad w tej materi byl obserwatorem i wykonawca uchwal NZWA.