lutku- pamiętam Cię- szacun za to że nie dałeś sie nabrać na te bajki zarządu.Ja niestety wtopiłem troche na tej spółce .Nie ma konkretów,brak perspektyw.ZERO TOTALNE.Przyłącze sie do rycha i podam tych analitków do KNF.!!!!! Bo PRZEBRAŁA SIE MIARKA! Myśle też o tym pajacu prezesinie!!! JAk bym chciał sie teraz pozbyć akcji to kurs by zleciał do 2 zł i poniósłbym konkretną stratę.Pomyśle jeszcze nad tym wszystkim ale powoli szykujemy pozew zbiorowy.Kto chce może się dołączyć.