Dnia 2021-06-19 o godz. 17:50 ~czujny napisał(a):
> Ej miszczu! To RGRa nie będzie?! Jak mam się ustawić, by nie stracić?
nocniku masz tak sie ustawić żebyś zdążył się do nory schować, odważny jesteś tyko jednokierunkowo , co typowe dla takich wacków jak ty