luk czytanie ze zrozumieniem nie jest dla ciebie, powtarzasz jedynie włąsne bdzety . Odbija deko a ty już stałeś się odważny to jest zaleta i bolączka zarazem małej płynności ciekawe na jak długo .Rozumiem że dla ciebie i twoich pobratynców jest tanio to dokupuj bo bedzie drożęj . Dla mnie wycena tego czegoś jest wygórowana i wolę na tym etapie rynku lokować kasę gdzie indziej . to że ma taką marże to wlaśnie ma taką wycenę . marża powinna topnieć w nowym raporcie a jak do tego dojdzie wiekszy odpływ klientów to będzie ciekawie . Co do modelu biznesowego ma to ikea nigdy z tego nie korzystałem bo sensu w tym nie widzę , z punktu wiedzenia firmy na dłuższą metę dla mnie to narzędzie do gównopracy niewiele dające poza narzedziem do marketingu .No no zaraz się odezwą piewcy modelu biznesowego lvc jakie to świetne narzedzia mają
bay polemika z toba i twoimi kumplami to czysta starta czasu ,