zrobiles male kóleczko do 120 ze 115 zł? hahahah
to jest to twoje legendarne "pięc złotych na kursie", ktore robi dla ciebie róznice? hahahah
Gratuluje - 4.3% zysku piechotą nie chodzi... no moze poza tym, ze dzienne wahania na kursie sa wieksze - np wczoraj;)
ale dziekuje za kolejna zlota mysl: "na kelnerze za te same pieniadze moge miec dwa razy tyle akcji co na livechacie" - jak nic polecam groszówki! akcji nakupujesz caly worek:)